Lekarz


Lekarz Weterynarii

Iga Pańków


Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2013 roku.

Podczas studiów zdolności praktyczne nabywała na Klinikach Uniwersyteckich uczęszczając wolontaryjnie na ambulatorium klinik: Rozrodu, Chirurgii i Chorób Wewnętrznych a także w Pracowni Diagnostyki Obrazowej UP we Wrocławiu szkoląc się pod okiem najlepszych specjalistów w dziedzinie Medycyny Weterynaryjnej.

Staż absolwencki odbyła w ambulatorium małych zwierząt przy Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych UP we Wrocławiu gdzie "zaraziła"się miłością do interny, która jest jej ulubiona dziedziną Medycyny Weterynaryjnej.

Od lat pasjonuje się też diagnostyką obrazową w szczególności USG i RTG – swoją wiedzę w tej dziedzinie zdobywała na kilkuletnim wolontariacie w pracowni diagnostyki obrazowej UP we Wrocławiu.

Lek.wet. Iga Pańków stara się nieustannie rozwijać swoją wiedzę. Pogłębia ją dzięki licznym konferencjom i szkoleniom, na których zdobywa nowe umiejętności zarówno teoretyczne jak i praktyczne.

Po studiach pogłębiała wiedzę z zakresu diagnostyki chorób i leczenia zwierząt egzotycznych podczas wolontariatu w Przychodni Zwierzyniec. W styczniu 2014 dołączyła do zespołu lekarzy Przychodni Zwierzyniec gdzie przyjmowała psy, koty oraz zwierzęta futerkowe.

Od października 2013 lek. wet. Iga Pańków jest jednocześnie lekarzem weterynarii w IITD PAN we Wrocławiu. Od kwietnia 2014 jest właścicielem gabinetu Multivet we Wrocławiu.

Lek Wet Iga Pańków podchodzi do pacjentów z dużym zainteresowaniem i pasją, przeżywając każdy przypadek co sprawia, że każdy pacjent jest otoczony najlepsza opieką.

Facebook