Gabinet Weterynaryjny MultiVet

Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarz Wrocław

Klinika Weterynaryjna

Gabinet Weterynaryjny MultiVet

Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarz Wrocław

Klinika Weterynaryjna

Weterynarz we Wrocławiu

Gabinet weterynaryjny Multivet we Wrocławiu to miejsce, w którym pracują młodzi, lecz bardzo doświadczeni lekarze, którzy niejednokrotnie wykazali się wiedzą godną specjalisty ze znacznie większym stażem. Naszą wiedzę zdobywamy uczestnicząc możliwie często w szkoleniach i sympozjach dla lekarzy weterynarii. Są one prowadzone przez najlepszych specjalistów z kraju, a także z poza jego granic.

Na nasz zespół składają się: lek. wet. Iga Potwora oraz lek. wet.Tomasz Mordarski. W naszym gabinecie panuje przyjacielska atmosfera, a wszystkie informacje dotyczące pacjentów przekazujemy wewnątrz zespołu w taki sposób, aby każdy z lekarzy był w stanie kontynuować leczenie w razie nieobecności lekarza prowadzącego. Dzięki temu macie Państwo pewność, że otoczymy Waszego pupila najlepszą możliwą opieką.

Poza lekarzami pracującymi w naszym gabinecie na stałe, nawiązaliśmy także współpracę ze specjalistami, którzy prowadzą u nas doraźnie konsultacje. W razie potrzeby jesteśmy w stanie umówić w naszym gabinecie wizytę specjalisty kardiologa czy dermatologa. Pozwala nam to na bardzo dokładną i fachową diagnostykę, a także wprowadzenie najskuteczniejszych dostępnych na rynku metod leczenia.