Gabinet Weterynaryjny MultiVet

Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarz Wrocław

Klinika Weterynaryjna

Gabinet Weterynaryjny MultiVet

Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarz Wrocław

Klinika Weterynaryjna

Iga Potwora

Weterynarz Wrocław

lek. wet. Iga Potwora

Lekarz weterynarii Iga Potwora ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2013 roku.

Podczas studiów zdolności praktyczne nabywała na Klinikach Uniwersyteckich uczęszczając wolontaryjnie na ambulatorium klinik: Rozrodu, Chirurgii i Chorób Wewnętrznych, a także w Pracowni Diagnostyki Obrazowej UP we Wrocławiu szkoląc się pod okiem najlepszych specjalistów w dziedzinie Medycyny Weterynaryjnej.

Staż absolwencki odbyła natomiast w ambulatorium małych zwierząt przy Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych UP we Wrocławiu. “Zaraziła” się tam miłością do interny, która ostatecznie została jej ulubiona dziedziną Medycyny Weterynaryjnej.

Od lat pasjonuje się też diagnostyką obrazową w szczególności USG i RTG – swoją wiedzę w tej dziedzinie zdobywała na kilkuletnim wolontariacie w pracowni diagnostyki obrazowej UP we Wrocławiu.

Lek.wet. Iga Potwora stara się nieustannie rozwijać swoją wiedzę. Pogłębia ją dzięki licznym konferencjom i szkoleniom, na których zdobywa nowe umiejętności teoretyczne, a także praktyczne.

Po studiach pogłębiała wiedzę z zakresu diagnostyki chorób i leczenia zwierząt egzotycznych podczas wolontariatu w Przychodni Zwierzyniec. W styczniu 2014 dołączyła do zespołu lekarzy Przychodni Zwierzyniec gdzie przyjmowała psy, koty oraz zwierzęta futerkowe.

Od października 2013 lek. wet. Iga Pańków jest jednocześnie lekarzem weterynarii w IITD PAN we Wrocławiu. Od kwietnia 2014 jest właścicielem gabinetu Multivet we Wrocławiu.

Weterynarz we Wrocławiu Iga Potwora podchodzi do pacjentów z dużym zainteresowaniem i pasją, podchodząc indywidualnie do każdego przypadku. Sprawia to, że każdy pacjent gabinetu Multivet otoczony jest najlepsza opieką.